שימושים של וורדפרס

פעם, כשצרכן חיפש בעל מקצוע מסוים הוא היה תלוי בדפי זהב או בהמלצת חבר. כיום, כאשר צרכן מחפש עסק כלשהו, הוא פונה דבר ראשון למנוע החיפוש של גוגל הנמצא ברשת האינטרנט.

מנוע החיפוש של גוגל, מחפש את המידע אותו מבקש הצרכן.  החיפוש נעשה מתוך מאגר מידע הכולל מיליוני אתרים. כבעל עסק האינטרס שלך הוא שהאתר שלך ימצא בין האתרים הראשונים שמציע מנוע החיפוש. לכן, מומלץ לך לבנות את אתר האינטרנט שלך דרך מערכת ורדפרס.

מערכת ורדפרס, הינה מערכת ניהול תוכן פשוטה ונגישה המאפשרת לך לנהל את אתר האינטרנט שלך בקלות רבה. אמנם  יש עוד דרכים שונות להקים ולנהל אתר אינטרנט, אולם אף אחת מהן אינה מותאמת למנוע החיפוש של גוגל כמו מערכת הוורדפרס. התאמה זו, מבטיחה את מציאת האתר של העסק שלך על גבי מנוע החיפוש של גוגל ביתר קלות.

למרות שמערכת הוורדפרס היא פשוטה, חינמית וניתנת לניהול עצמאי ללא מתכנת חיצוני. שווה להיעזר במעצב אשר יוסיף עיצוב לאתר מעבר לעיצוב הבסיסי של המערכת. נכון, ניתן להשתמש במערכת הוורדפרס כמו שהיא ללא עיצוב נוסף, אך היא עלולה להראות דלה וחסרה. מומלץ להשתמש במעצב שישפר את מראה האתר וינהל אותו.

מעבר לעיצוב, מומלץ גם להשתמש בחברה המתמחה בניהול אתרי וורדפרס. חברה כזאת תלווה אותך ותסייע בידך מהקמת האתר דרך התאמתו לצרכיך ומידותיך וכלה בעיצוב שישרת אותך על הצד הטוב ביותר.

מאחר ומערכת הוורדפרס מבוססת על קוד פתוח, במידה ותחליט לעבור לחברה שונה, האתר יעבור יחד איתך.  פלטפורמות בניית אתרים אחרות המבוססות על קוד סגור אינן ניתנות להעברה.

אם אתה בעל עסק וברצונך להנגיש את אתר האינטרנט של העסק שלך ללקוח בדרך הנוחה והפשוטה ביותר, כדאי שתתחיל להשתמש בורדפרס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *