קידום 24/7

קידום אתרים בגוגל כיום הוא אתגר שעומד בפני כל מי שיש לו אתר אינטרנט. האינטרנט הוא אוטוסטרדה של מידע, שבה יש חשיבות רבה להופיע במקום רלוונטי. אבל זה לא מספיק. כדי להצליח לשווק נכון באינטרנט לא מספיק שאנשים יקבלו את האתר שלך בתוצאות החיפוש במקום רלוונטי, חשוב גם שאנשים שהקליקו על הקישור ונכנסו לאתר ישתכנעו שאכן אתה הוא האיש שהם מחפשים. לכן חשוב שאתר האינטרנט יהיה איכותי ומושקע, שיראה אמין ומזמין, ויעזור ללקוח לקבל מידע על התחום שבו הוא מחפש. הדבר מבטיח כי הוא יישאר באתר ויתרשם מהחברה, ולכן גם יש סיכוי רב יותר שהוא ייחשף למגוון המוצרים והשירותים שיש לחברה שלכם לספק, ומן הסתם גם יצלצל אליכם.

מנהלי אתר מקצועיים יבנו לכם אתר שיותאם למנועי החיפוש ויאפשר מעקב וניטור של התנועה באתר. אתר שנבנה בצורה חכמה הוא אתר שקל לקדם אותו וקל למנועי החיפוש לדרג אותו. בוני אתרים מנוסים יודעים לבנות אתר כזה שמותאם למנועי החיפוש וייתן לכם נקודות זכות בדירוג. גוגל עצמה מקבלת כסף בתמורה לקידום אתרים ממומן במנוע החיפוש שלה, והיא מציגה אותם במקום מיוחד השמור למודעות ממומנות בתוצאות החיפוש.

כמו בכל תחום גם בקידום אתרים חשוב לקרוא את האותיות הקטנות. אנשים רבים שחושבים שהם עושים קיצורי דרך ויצליחו לעבוד על מנועי החיפוש מתפלאים אחר כך מדוע האתר שלהם איננו מצליח. הכללים בתחום הזה ידועים למקדמי האתרים ויש צורך בעבודה ובהשקעה כדי לראות תוצאות. למרבה הצער אין פתרון קסם שנותן תוצאות טובות במהירות וללא השקעה.

דוגמה בולטת לחוסר ניסיון של לקוחות היא העסקה “קליקים ללא הגבלה 24/7 בפרסום גוגל ממומן”. לכאורה העסקה הזאת נשמעת מפתה במיוחד, בדרך כלל המחיר שלה אפילו זול יותר מפרסום רגיל. לקוחות חסרי ניסיון שלוקחים את העסקה הזאת אינם מבינים מה לא בסדר. האתר שלהם מופיע כשהם מריצים את מילת החיפוש שהם בקשו, ובכל זאת כמעט ואין תעבורה באתר ובטח ובטח שלקוחות אינם מגיעים. התשובה היא כי אותם לקוחות אינם מודעים לכך שבניגוד לקידום ממומן רגיל שבו מקודמים ביטויי חיפוש רבים ושונים הקשורים לאותו נושא, בקידום 24/7 מקודמים רק מספר קטן ומצומצם מאוד של ביטויים, וההבדל ניכר בתוצאות כמובן…

לכן כשאתם חושבים על קידום אתרים כדאי שתתייעצו עם מומחים לפני כדי להגיע לתוצאות אופטימליות. זכרו כי אין קיצורי דרך…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *