למה לבחור בוורדפרס

לפני כמה שנים, מי שרצה לבנות אתר אינטרנט משלו, היה צריך ללמוד תכנות ובניית אתרים. איכות האתר שנבנה, הייתה תלויה בכישוריו ויכולותיו של המתכנת. כיום זה כבר לא כך. אמנם המתכנתים עדיין בונים אתרים רבים, אך ישנם פלטפורמות רבות המאפשרות לבנות אתר אינטרנט או בלוג וזאת ללא ידע מורחב בתכנות.

מבין כל הפלטפורמות הקיימות כיום, הטובה ביותר היא מערכת הוורדפרס. מערכת זו בדומה לפלטפורמות מקבילות, מאפשרת לבעליה לבנות אתרי אינטרנט ולנהל בלוגים. שני היתרונות הגדולים של מערכת זו, על פני מערכות מתחרות, טמונים בממשק הפשוט והנוח שלה ובכך שהיא מותאמת למנוע החיפוש של גוגל המהווה את שער הכניסה לאינטרנט עבור גולשים רבים.

הממשק במערכת הוורדפרס הינו נוח ובנוי לאנשים שאינם בעלי ידע בתכנות. המערכת מאפשרת לבעלי אתרים לנהל את אתריהם ואת בלוגים שלהם בקלות רבה ובצורה פשוטה. כך, יכול לבחור מנהל האתר את מיקומי הקישורים, הסקינים השונים ועוד דברים רבים. חשוב לדעת שניתן להרחיב עוד יותר את האפשרויות לעיצוב האתר הקיימות בוורדפרס. מערכת הוורדפרס מבוססת על קוד פתוח. משמעות הדבר הוא שכל אדם עם ידע בתכנות יכול להוסיף לה פונקציות רבות שלא באות בצורתה הבסיסית של המערכת וכך, אם אינכם מרוצים ממגוון העיצובים שמציע הממשק הבסיסי, תוכלו להוסיף לו עיצובים נוספים בתשלום למתכנת.

מעבר לכך וללא קשר לממשק, מערכת הוורדפרס בנויה כך שתתאים למנוע החיפוש של גוגל. מנוע החיפוש של גוגל עובד לפי פרמטרים מסוימים והתוצאות אותם הוא מציע לגולש מדורגים בהתאם לכמות הפרמטרים הקיימים באתר. הממשק הבסיסי של מערכת זו מבוסס על הפרמטרים, אחריהם תר מנוע החיפוש של גוגל וזאת בכדי להבטיח שהאתר יהיה בין התוצאות הראשונות במנוע החיפוש. משמעות הדבר עבור בעל האתר, היא שגולשים רבים יותר ייכנסו לאתר אותו הוא מנהל.

בעל עסק, אם ברצונך להקים אתר אינטרנט, מערכת הוורדפרס היא הדרך שלך להגיע למטרה זו. צור עמנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לך בהכרת המערכת ובבניית האתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *